Hotel dla psów

Hotel dla psów oraz innych zwierząt domowych

Nasz hotel dla psów jest miejscem przyjaznym i spokojnym. Zaledwie 15 km od centrum Gdańska, jednak cisza i brak samochodów powoduje, że psy czują się tu bardzo dobrze. Mamy tylko 15 miejsc dla psów – 13 kojców zewnętrznych na zamkniętym terenie “psiarni”, oddzielonej od tysiącmetrowego wybiegu, dwa pomieszczenia w “domku” – dla dwóch psów, oraz możliwość pobytu dla całkiem małych lub młodych psów u nas w domu.

Nasz hotel współpracuje z fundacjami szukającymi domów dla psów bezdomnych – wieloletnie doświadczenie w pracy z psami trudnymi, agresywnymi, lękliwymi, oraz zamiłowanie do szkolenia psów sprawia, że zawsze znajdziemy u nas miejsce dla podopiecznego wymagającego specjalnego programu resocjalizacji. Takim psom poświęcamy szczególnie dużo uwagi, ich los leży nam na sercu i mamy wiele sukcesów na tym polu – bardzo trudne psy, którym nikt nie dawał szans na normalne życie, pracując z nami zyskały nową szansę. Mamy też wielu stałych klientów, którzy od lat powierzają nam swoich pupili pod opiekę i twierdzą, że ich psy wracają do domu zadowolone i zrelaksowane. Takie opinie zawsze dają wiele satysfakcji. Psy spędzają czas wychodząc na spacery, biegając wspólnie lub osobno w naszym ogrodzie, na specjalne życzenie możemy zapewnić psu szkolenie na naszym placu szkoleniowym usytuowanym tuż obok. Dodatkowe usługi  to możliwość wykąpania podopiecznego, dokładnego wyczesania, obcięcia pazurów.

Od wielu lat współpracujemy z zaufanym gabinetem weterynaryjnym, gdzie Panie doktor niejednokrotnie nawet w nocy pomagały nam ratować psy, nigdy nie odmawiając pomocy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.