O Nas

Good Team to znaczy dobra drużyna. Uważam, że najważniejszą rzeczą w pracy z psem jest porozumienie z nim. Zrozumienie go i pozwolenie mu na zrozumienie nas. Dobrą współpracą z psem i zrozumieniem można osiągnąć najwięcej. Good Team to drużyna pies – człowiek. Najważniejsza w naszej branży drużyna. Na wszystkich płaszczyznach naszej kynologicznej działalności wciąż Good Team.


Jarek pracuje z psami od roku 93, ja od 2006. Jarek jest pozorantem, potrafi dogadać się z każdym psem, kocha tę pracę. Potrafi zrozumieć każdego psa, nawet najbardziej pogubionego, prezentującego zachowania agresywne, lęk, zachowania kompulsywne. Ja większość z mojego czasu poświęconego psom, spędziłam z psami bezdomnymi. Zaczęło się od psa, którym się zaopiekowałam właściwe tylko z powodu głębokiej empatii, całkowicie wbrew zdrowemu rozsądkowi. To był rottweiler, pokochałam go od pierwszego spotkania i do końca swojego życia był ze mną. Kiedy trafił w moje ręce, zaczęłam zgłębiać temat psów i pracy z nimi. Potem w przeciągu ostatnich dziesięciu lat, przez moje ręce przeszło kilkaset bezdomnych rottweilerów, prezentujących bardzo wiele z możliwych problemów, jakie można spotkać u psów Uśmiech Uczestniczyłam w bardzo wielu szkoleniach i seminariach, by nauczyć się więcej i więcej. Niezależnie od tego wciąż szkoliłam mojego psa. Dołączył do niego kolejny, z którym zaczęłam pracować od początku według nabytej w międzyczasie wiedzy. Potem pięć kolejnych lat spędziłam na placu szkoleniowym ZKwP pracując z moim psem w grupie sportowej i prowadząc zajęcia. Tam właśnie poznałam Jarka. Nasze losy skrzyżowały się z powodu psów i nadal tak jest. Teraz Good Team nabrał dla mnie nowego znaczenia, zyskał nowy wymiar. Moja współpraca ze schroniskiem w Gdańsku również rozwijała się niezależnie na przestrzeni ostatnich 10 lat.


Z Jarkiem mamy większe możliwości, połączyliśmy siły i pomysły i udało nam się stworzyć hotel dla psów, oraz plac szkoleniowy. Zaczęliśmy uczestniczyć w wielu różnych ciekawych przedsięwzięciach związanych z psami i kynologią. Zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w programie resocjalizacyjnym dla chłopców z zakładu poprawczego. Trzymiesięczny cykl zajęć z bezdomnymi psami, które pochodziły z naszego hotelu zakończył się ogromnym sukcesem. Powstało kilka artykułów w prasie, można się z nimi zapoznać na naszej stronie. Pokazy wyszkolenia od kilku dobrych lat również są naszym udziałem, w różnych wydarzeniach uczestniczyliśmy – dni schroniska, Motoserce, Dożynki gminne, a także na meczu siatkówki w hali Gdynia Uśmiech Obecnie zakres naszej działalności to: praca z bezdomnymi psami prezentującymi trudności adaptacyjne – resocjalizacja. Szkolenia indywidualne z zakresu posłuszeństwa na co dzień, posłuszeństwa sportowego i obrony / IPO, mondioring / , szkolenia dla wolontariuszy i pracowników schronisk dla zwierząt, hotel dla psów, zajęcia dla dzieci z przedszkoli i szkół dotyczące podstawowych zagadnień edukacji humanitarnej i bezpieczeństwa w kontakcie ze zwierzętami, sprowadzamy tez ze Szwecji profesjonalną odzież do pracy z psem – by było nam wygodnie podczas naszych ulubionych aktywności Uśmiech Zapraszamy do nas, dołączcie do Good Team Uśmiech.