Szkolenie psów

 

Od wielu lat szkolimy psy i bardzo kochamy tę pracę. By szkolenie było efektywne i satysfakcjonujące, zaczynamy od zajęć indywidualnych – inaczej niż w wielu szkołach. Uważamy, że tylko wtedy jesteśmy w stanie zainteresować psa zajęciami, spokojnie porozmawiać o problemach, celach szkolenia, skupić się na pracy przewodnika i współpracy CZŁOWIEK – PIES. Szkolimy metodą pozytywnych wzmocnień. Pracujemy także z psami sprawiającymi problemy,  mającymi kłopot w kontakcie z innymi psami, reagującymi agresywnie w różnych sytuacjach. Pomagamy przewodnikowi zrozumieć swojego psa, zyskać z nim kontakt, skupić uwagę psa na sobie, motywować psa do wspólnej pracy i zabawy. Pomagamy właściwie poprowadzić szczenię od pierwszych dni w nowym domu, pomagamy zrozumieć psa adoptowanego, a także zyskać nową jakość w kontakcie z naszym od lat, ale sprawiającym kłopot pupilem. Pomagamy przygotować psy do wystaw, egzaminów i zawodów. Kochamy mieć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, gdy ludzie cieszą się z postępów swojego psa i chwalą się nimi, gdy okazuje się że współpraca z psem daje im bardzo wiele satysfakcji.

Współpracuję z gdańskim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt PROMYK – systematycznie prowadzę warsztaty dla osób, które adoptowały zwierzaka ze schroniska, szkolę wolontariuszy i pracowników, pomagam wolontariuszom w pracy podopiecznymi – psami, które potrzebują pomocy w rozwiązaniu problemów z zachowaniem – dzięki tej pracy wiele psów zyskuje szansę na nowy dom.

Szczególne miejsce w naszym sercu zajmuje MONDIORING. Zapraszamy chętnych do wspólnego trenowania i startów w międzynarodowych zawodach w tej dyscyplinie.